Генпрокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно посадовців ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан»

Генпрокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно посадовців ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан»

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України за процесуального керівництва прокурорів Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишніх президента та виконавчого директора ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 та ст. 219 КК України.

Установлено, що за попередньою змовою групою осіб зазначені службові особи заволоділи майном підприємства, внаслідок чого спричинено шкоду кредиторам, державі та ПАТ «МСЗ «Океан» на загальну суму понад 1,6 млрд грн, разом з доведенням ПАТ «МСЗ «Океан» до банкрутства.

За результатами проведеного досудового розслідування обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду для розгляду по суті.

Довідково: за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 та ст. 219 Кримінальним кодексом України визначено покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Водночас, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Обвинительный акт

Лист ГПУ об открытии уголовного производства